Një zjarr ka përfshirë një punishte kartonash në qytetin e Gjirokastrës.

Flakët janë parë në orët e para të mëngjesit në punishten që ndodhet në lagjen “Zinxhira”  dhe shumë pranë një karburanti.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse të cilat kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Zjarri mësohet se ra fillimisht në një makineri, ku shkak duket se ka qene nje shkendije elektrike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu