Ekzekutohet në qëndër të Himarës, biznesmeni Niko Goro.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të kësaj paraditeje.

Ai vdiq në vend, kurse motra e tij u plagos.

Niko Goro u qëllua me 5 plumba teksa po ecte me motren e tij në këmbë.

Blutë e Himarës kanë marrë në pyetje disa persona që kanë qenë dëshmitarë të ngjarjes, teksa janë sekuestruar kamerat e sigurisë së bizneseve të zonës, që mund të kenë fiksuar momentet e ngjarjes dhe lëvizjet e autorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu