Trajneri i Luftetarit Marantas, ne nje konference per shtyp organizuar mesditen e sotme, eshte shprehur jo shume optimist per takimin e se nesermes ndaj Flamurtarit qe eshte kundershtari direkt i gjirokastriteve per mbijetesen ne Superiore.

Luftetari do te deshironte cdo fitore ne cdo takim pasi ne kete menyre do te largohej sa me shume nga zona e nxehte dhe afruar me ritmin e skuadrave te tjera-eshte shprehur trajneri grek i Luftetarit pas interesimit nga ana e gazetareve.

Do te bejme ceshte e mundur te marrim piket maksimale ne Vlore pasi ky eshte dhe objektivi yne-eshte shprehur Marantas duke shfaqur nderkohe edhe poza mosbesimi per ate qe po ndodh momentalisht tek klubi gjirokastrit. Lufettari ndodhet ne poziten e parafundit te Superliges me 7 pike ne 12 takime ndersa Flamurtari ne vend te fundit me 4 pike ne 12 takime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu