Në fshatin Kosovë te Përmetit është konstatuar vjedhja e nje banese me pronar shtetasin Agim Kane. Sipas njoftimeve te para behet e ditur, se jane marrë 17.000 lekë dhe 150 euro.

Menjehere ne vendngjarje kane shkuar forcat e policise, ku kane bere edhe kqyrjen e baneses. Gjithashtu grupi hetimor po kryen veprimet per zbulimin e autoreve te ngjarjes ne fjale.

Burime te sigurta bejne me dije per JuguLajm-in, se po punohet ne dy pista kryesore, por per arsye hetimi nuk behen te ditura.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu