Rregjistrohet grabitje ne qytetin e Kelcyres. Vidhen dy celulare dhe 100 mije lek ne banesen e Dashnor Hoxhes ne qytetin e Kelcyres. Ngjarja ka ndodhur ne oret e mengjesit ku mendohet se grabitesit kane hyre permes portes kryesore te shtepise perdhese e cila pozicionohet ne lagjen e Ish ndermarjes se bonifikimit.

Sipas te dhenave nga i zoti i shtepise grabitesit mund te kene qene dy dhe kishin ditur vendin e fshehjes se celesit te shtepise i cili fshihej ne nje pjese perbri deres dhe per pasoje kane hyre duke vjedhur 2 aparate celulare dhe 10 mije leke te rinj. Policia deri tani nuk ka ndonje piste te mundshme hetimi per keqberesit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu