Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, ku shihet që është duke luajtur basketboll në Rrogozhinë. Në këtë situatë të Covid-19, ku në vend regjistrohen çdo ditë qindra raste dhe viktima, sipas Vasilit, bëmat e Edi Ramës nuk mund të harrohen lehtë.

Postimi i plotë

Sadisti luan basketboll, njerezit humbin jeten me COVID! (VIDEO).

Sot 786 raste me COVID dhe 11 qytetare humbin jeten prej tij, ndersa Rama luan basketboll per qejf te tij ne Rrogozhine.

Bëmat e ketij SADISTI s’mund te harrohen kurre!

Shiheni VIDEON e sotme dhe mos e harroni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu