Kreu i Keshillit te Qarkut Gjirokaster Lindita Rova, ka pershendetur banoret e rajonit jugor me rastin e nderrimit te viteve.

Zonja Rova pershendet per te paren here ne postin qe u zgjodh disa muaj me pare pas zgjedhjeve lokale te bojkotuara dhe kontestuara nga opozita. Ne mesazhin qe percjell kreu i Keshillit te Qarkut, te bie ne sy nje Lindite 3D, ne ate te pushtetares, ne ate te nje gruaje familjare te respektuar dhe ne pozicionin e politikanes.

Vete Rova ka ditur t’i kombinoje te treja keto pozita ne menyren me ekselente.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu