Ne morgun e Spitalit Rajonal te Gjirokastres sot eshte ndermarre autopsia ne trupat e Selfo Kallfës dhe Ismet Isaraj dy elektriçistet e OSHEE te cilet humben jeten ne oret e para te mengjesit te sotem ne rjedhen e lumit Drino.

Autopsia eshte kryer me kerkese te Policise Kriminale per te shuar çso pretendim nga ana e familjareve te viktimave dhe si proces hetimor qe ka çelur organi i akuzes se Gjirokastres per te zbuluar shkaqet e verteta te aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu