Nje dite para takimit te fazes se Trete te Superliges Shqiptare, trajneri i ekipit te Luftetarit ka dale ne nje konference per shtyp ku ka dhene detaje sesi do te luajne gjirokastritet diten e neserme ndaj ekipit te Tiranes.

Barazimi me Kukesin kete te merkure, ka rritur shpresat dhe ambiciet e Luftetarit per te qene jo me ne listen e ekipeve qe rrezikojne renien nga Superliga, por te atyre ekipeve qe do te jene edhe sezonin e ardhshem pjese e Superliges. Trajneri i Luftetarit Coclli, eshte shprehur se me kete ekip do te kete surpriza ne vazhdim cka ka lene te nenkuptohet se dy fazat e ngelura te Superliges, do te jene teresisht ndryshe nga ato dy te parat.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu