Kryeministri Edi Rama u shfaq përpara shqiptarëve një ditë më parë, duke u folur i zvarritur nga zyra e tij.

Pasi mbajti një tjetër fjalim me tone paternaliste, pamjet e tij u komentuan në rrjetet sociale me neveri.

Por në ndryshim nga ai, shihni se si komunikojnë liderët e tjerë në Europë, duke nisur që nga kryeministri në detyrë i Kosovës e deri te liderët e Francës dhe Gjermanisë.

Ndiqeni videon e mëposhtme:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu