Ish kryediplomati shqiptar Tritan Shehu njekohesisht ish deputet i PD ne parlamentin shqiptar, ka qene i ftuar per te ne emisionin “99 Minuta” ne Klan Maqedonia me gazetarin Seladin Xhezairin.

Zoti Shehu ka diskutuar rreth aktualitetit politik ne Shqiperi ku instalimi i “Narko Shtetit” duhet perballuar vetem me levizje popullore. Ne emisionin e Klan Maqedonia, zoti Shehu eshte pyetur nga gazetari Xhezairi edhe per reformen ne drejtesi e cila duhet te jete gjitheperfshirese, te ashtuquajturin Shengenin Ballkanik i projektuar ne Beograd dhe te proklamuara ne shqip.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu