Deputeti demokrat i Qarkut Gjirokaster, Tritan Shehu, i ftuar diten e sotme ne Top News eshte shprehur se:

Askush nuk mund ta ktheje PD ne nje “kala” te mbyllur dhe me disa mercenare edhe nga vende pereth brenda.

Pamjet e djeshme ishin tragjiko komike.
Dyert u mbyllen edhe per projektuesit e ketij skandali politik.

Keshtu ka ndodhur edhe me rregjimin e kaluar, qe pasi bunkerizoi Shqiperine goditi dhe projektuesit e bunkereve, qesharake dje me ata.

Tragjike te mbyllesh dyert edhe per gazetaret e me tej per deputetet.
Kjo nuk ka ndodhur kurre me PD.
Nqs dikush akuzon per njerez te inkriminuar e ne kerkim, duhet t’i denoncoje ata ne Prokurori, ndryshe kthehet vete ne fshehes te krimit.

Ne jemi ta hapur per te gjithe, pavaresisht diversiteteve tona, nuk mbyllim asgje.
Dhe sot ne festimin e 31 vjetorit te PD se Gjirokastres jane te ftuar e mirepritur te gjithe.

Me daten 8 do te behen hapa te rendesishem ne vazhdim te vendimeve te Kuvendit te 11 Djetorit.
Ne vazhdim te pregatitjes se PD per te permbysur kete rregjim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu