Te rinjte e FRPD Sarande ndezen qirinj dhe vendosen lule ne hyrie te Komisariatit te Policise, ne kujtim te Klodjan Rashes te vrare nga Policia.

‘Jemi te pasigurt, te pambrojtur’- tha kryetari i FRPD Sarande Eugen Qendro.

Me heret te rinjte marshuan paqesisht ne rruget e qytetit dhe perpara Gjykates se qytetit per te kerkuar drejtesi per vrasjen e 25 vjecarit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu