Ne inbox tek rubrika “Qytetari dixhital”, ka mberritur nje video dje dhe sot po e shfaqim nga nje qytetar i cili ka qene deshmitar i nje ngjarjeje te pazakonte. Sipas qytetarit qe kerkon te ngelet anonim, policet e rendit ne qytetin e Kelcyres, kane keqtrajtuar nje banor te nje fshati perreth qytetit pasi kishte dale me automjetin e tij per te marre ilace ne farmaci.

Ka qene nje debat verbal fillimisht mes qytetarit dhe punonjesve te policise dhe me pas shpertheu ne nje perleshje fizike nga ku shihet qartesisht ne video sesi qytetarin e terheqin zvarre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu