Partia Demokratike këto javë ka paraqitur vizionin e saj për fusha të ndryshme dhe mënyrën sesi ajo do te veprojë nëse do të qeverisë për ekonominë arsimin etj.

Një ndër fushat ku PD do te ketë një qasje ndryshe është energjetika.

Më shumë detaje për këtë ka dhënë në studion e Ditari në A2 CNN Entela Shehaj, kandidate e PD-së në listat e Gjirokastrës.

Ajo renditi problematikat e këtij sektori dhe theksoi objektivat strategjike të PD-së.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu