Policia e Gjirokastres, publikon sekuenca te operacionit te koduar VJOSA ne oret e para te mengjesit te sotem, ku u arrestua nje 40 vjecar nga fshati Buz i Tepelenes teksa ne banese i’u gjeten nje arme zjarri, tre pushke, dy arme gjahu pa leje dhe nje sasi e konsiderueshme municionesh.

Vec kesaj 40 vjecarit i eshte gjetur edhe nje sasi prej 1.5 kg kanabis.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu