Partia Demokratike dega Sarande festoi sot 30 vjetorin e krijimit te saj.

Ne ceremonine e rastit organizatoret ishin treguar te kujdesshem per te respektuar masat AntiCovid. Pershendeten te pranishmit, drejtuesi politik i PD per Qarkun e Vlores Bujar Leskaj si dhe ish ministri i qeverise se PD ne periudhen 2005-2009 Kosta Barka.

Krahas tyre pershendeten edhe kreu i deges se PD Sarande Hariz Mema dhe ish deputetja e PD per Qarkun e Vlores Nada Meçorapaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu