Edi Rama është kreu i KÇK-së. Kështu shprehet në reagimin e saj të rradhës Partia Demokratike.

Sipas selisë blu, shefi I qeverisë nashkëqeveris me krimin e organizuar, I jep atij pushtet dhe tendera ndaj dhe propaganda dhe mashtrimet publike nuk e ndryshojnë dot të vërtetën.

“Propaganda dhe mashtrimet publike nuk e ndryshojnë dot të vërtetën. Edi Rama është kreu i KÇK-së, bashkëqeveris me krimin e organizuar, i jep krimit pushtet politik, tendera, koncesione dhe pasuri publike”, shkruan PD në postimin e saj më të fundit në Facebook duke I bashkangjitur edhe një video.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu