PD Gjirokaster ka denoncuar problematikat qe ndeshet arsimi ne diten e sotme te fillimit te vitit te ri arsimor.

Ne nje deklarate per shtyp mesditen e sotme, jane renditur problemet ne shkollat e Gjirokastres, Libohovës dhe Dropullit e sidomos investimet fasade te pushtetit vendor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu