Deputeti demokrat i Qarkut te Gjirokastres, Prof. Dr. Tritan Shehu, ka marre pjese ne meshen e mbajtur tek ”Bijat e Krishtit Mbret” ne Qendren “Giussepe Grass” ne qytetin e Gjirokastres.

Zoti Shehu, ka qene nen shoqerine e bashkeshortes Aida dhe kreut ne detyre te PD Gjirokaster Dasho Aliko.

Pas meshes se mbajtur, deputeti Shehu ka percjelle urimin per te gjithe besimtaret katolike gjirokastrite.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu