Dy vatra zjarri jane shenuar ne fshatin Taronine dhe ne fshatin Asim Zeneli ne Gjirokaster.

Ne Asim Zeneli zjarri eshte afer banesave te familjes Loçaj, ku po nderhyet momentalisht.

Forcat e zjarrfikesve te Gjirokastres jane ne terren.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu