Trajneri i ri i Luftetarit Neritan Novi ka dhene nje deklarate per shtyp nje dite para takimit me ekipin e Laçit.

Synimet e Luftetarit per te qendruar ne Superlige po veniten nga ndeshja ne ndeshje nderkohe qe trajneri i gjirokastriteve Neritan Novi, kerkon mbeshtetjen e sportedashesve vendas qe te mos ta lene ekipin por t’i gjenden ne keto dite te veshtira. Luftetari se bashku me Flamurtarin, jane dy ekipet qe renditen ne fund te Superliges Shqiptare dhe qe pothuajse kane prere biletat per te luajtur sezonin e ardhshem ne Kategorine e Pare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu