Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar për akuzat që kryeministri Edi Rama bëri sot në adresë të Presidentit të Republikës. Vasili në një intervistë për ”Euronews”, thotë se Rama është dhe mbetet komandanti i hajdutërisë më të madhe të historisë së Shqipërisë, që nga koncesionet, tenderat e deri tek incineratorët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu