Gjarper me ”zile” 2.5 metra i gjate sulmon nje familje ne qytetin e Libohoves.
Pese anetaret e familjes se L.H. kane dale te tmerruar nga banesa teksa gjarperi hyri fshehtas duke rrezikuar jeten e tyre.
Ngjarja ka ndodhur pak minuta me pare nderkohe qe ka qene vigjilenca e njerit prej anetareve te kesaj familjeje qe beri te mundur shmangijen e pickimit vdekjeprures te tij. I riu ka rrembyer nje lopate ne avline e baneses duke e debuar nga banesa dhe ne oborr e ka goditur keqberesin ne koke ne momentin kur avanconte te pickonte nje anetar tjeter te familjes.
Gjarperi me gjatesi 2.5 metra sipas deshmive te dy banoreve te lagjes se siperme te Libohoves, pati kafshuar sot dy kuaj. Koha e nxehte dhe mungesa e ujit, provokon daljen e gjarperinjve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu