Qe Ilir Meta ka treguar gjithmone forcen e vet para kundershtareve te tij, kjo dihet prej kohesh.

Ai eshte i gatshem te perballet me cdokend ne cdo ‘fushe’.

Pikerisht sot Presidenti është shfaqur duke kërcyer së bashku me përfaqësues të minoriteteve në Ditës Ndërkombëtare të Diversitetit Kulturor, Dialogut dhe Zhvillimit, që u mbajt sot në  Presidencë.

Në nje video te shpërndare nga presidenca shfaqet Presidenti Meta në momente të gëzueshme me pjesëtarë të pakicave duke kërcyer këngë të tyre tradicionale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu