Ekipi gjirokastrit udheton neser per ne Shkoder ne perballje me ekipin e Vllaznise. Ekipi ka shume boshlleqe ne perberje si pasoje e mosaktivizimit te shume lojtareve qe shumica jane te penalizuar.

Trajneri Coclli nuk shkon per nje rezultat negativ pavaresisht humbjes ne Gjirokaster me Flamurtarin, por per t’u paraqitur denjesisht dhe ne kerkim te nje rezultati pozitiv cka do t’i paraprije nje situate pozitive ne skuader per mbijetese.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu