Analisti Arben Llalla ka folur per Syri tv, per situaten paszgjedhore ne Maqedonine e Veriut.

Llalla eshte shprehur per formimin e qeverise se re, per ministrite qe do te marrin shqiptaret ne te dhe per ofrimin qe pritet ne politiken e Maqedonise se Veriut nga partia me e madhe e shqiptareve BDI, e cila kryesohet nga Ali Ahmeti.

Per te gjitha keto ndiqni te plote intervisten e analistit Arben Llalla.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu