Edi Rama 👺 është përgjegjës kryesor për përfshirjen e krimit në politikë. 🏴‍☠5 kryebashkiakët e rinj ilegjitimë, trafikantë droge, hajdutë, falsifikatorë, dhunues apo vrasës janë vetëm maja e ajsbergut të lidhjeve të Edi Ramës 👺 me botën e errët të krimit, tek e cila bazoi karrierën politike dhe po mban pushtetin. 👎 Ndarja e politikës nga krimi nis me largimin e Edi Ramës. ❌#KushEshteiRadhes #RamaIk #MjaftMeMashtrime #KrimiRama #LigjiAntiRama #RamaDeshtoi

Gepostet von Gazment Bardhi am Samstag, 18. Januar 2020

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi publikoi një video, duke theksuar se ‘Edi Rama është përgjegjës kryesor për përfshirjen e krimit në politikë’.

“Edi Rama është përgjegjës kryesor për përfshirjen e krimit në politikë.

5 kryebashkiakët e rinj ilegjitimë, trafikantë droge, hajdutë, falsifikatorë, dhunues apo vrasës janë vetëm maja e ajsbergut të lidhjeve të Edi Ramës me botën e errët të krimit, tek e cila bazoi karrierën politike dhe po mban pushtetin.

Ndarja e politikës nga krimi nis me largimin e Edi Ramës,” shkruan Bardhi, duke shtruar sërish pyetjen: Kush është i radhës?

PD ka paralajmëruar se do të publikojë të tjera emra kryebashkiakësh të lidhur me krimin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu