Kengetarja shqiptare qe aktivitetin e saj artistik e ka kryesisht ne Greqi dhe Qipro, Eleni Foureira, ka publikuar para pak ditesh nje videoklip me kengen e titulluar “Mporei”.

Kengetarja ne kete video shfaqet shume sensuale, bile ne disa momente edhe topless, duke treguar linjat perfekte trupore.

Ajo eshte shprehur: “Pas shumë mundi dhe energjie që i dhamë atij projekti, “Mporei” është publikuar në YouTube, O Zot i madh! Jam e gëzuar që t’ua prezantoj videoklipin tonë të ri së bashku me mikun dhe artistin e dashur Mad Clip. Shpresoj se do ta duani aq shumë sa ne”.

Kujtojme se Eleni Foureira, u be shume e njohur duke perfaqesuar Qipron ne Eurosongun e vitit 2018.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu