Një person i armatosur ka terrorizuar banoret e Këlcyrës mesnaten e djeshme nen tyten e automatikut.

Seit Alikollari mendohet se eshte personi qe ka dale ne qender te qytetit te Kelcyres, duke shkrehur armen ne ajer dhe kercenuar banoret e pakte qe gjendeshin rastesisht ne qender.

Menjehere eshte dashur nderhyrja e policise, per te ndalur veprimet e tij te cilat mund te ishin katastrofale.

Personi ne fjale u ndalua dhe u shoqerua ne ambjentet e Postes Policore te Këlcyres.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu