Nga Dritan Kaba

Kur Rama mbushte me dekorata ambasadoret per “suksesin” e hapjes se negociatave! Habia me e madhe shihet tek ambasadoret qe moren dekoratat.

As nuk e prisnin se e dinin qe ishte nje shfaqje e turpshme!

Edhe sot ai qe rrezikon negociatat eshte ky klloun kryeminister!

Ai qe saboton te ardhmen evropiane te shqiptareve eshte pikerisht ky kameleon i peshtire!

25 prilli po afron!

Asnje shqiptar nuk duhet te harroje
talljet me te ardhmen e tyre,
neperkembjen e dinjitetit,
tradhetine e tij ndaj Kosoves,
vjedhjet gjigandeske,
korrupsionin marramendes,
shpopullimin e Shqiperise
Hashashizimin e vendit, ku mijera te rinj prej kesaj politike dergjen neper burgjet e Evropes dhe ka shkaktuar qindra te vrare ne keto vite.

Rrenimin ekonomik te familjeve shqiptare lenien ne mjerim te mijera fermereve, pa asnje perkrahje naftetaret, minatoret dhe veçanerisht studentet qe jane ne nje gjendje te dhimbshme.

Mos harroni as kur merrni borxh para per te mbajtur frymen gjalle, per te blere ilaçe per te afermit tuaj, se Edi Rama paguan jashte çdo ligji incerenatoret dhe PPP super korruptive.

Mos harroni!

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu