Fatmiresisht nuk ka pasur viktima aksidenti i nje nate me pare ne aksin Gjirokaster-Tepelene teksa u perplasen me njera-tjetren tre autovetura.

Sipas grupit hetimor, drejtuesi i mjetit qe shkaktoi kete aksident, ishte i alkoolizuar. Automjeti qe ai drejtonte vinte nga Tepelena dhe momentin qe humbi kontrollin e timonit, u perplas me automjetin tip Toyota Yaris e cila ndodhej e parkuar anes rruges.

Konfuzioni ne vendngjarje, shkaktoi nje tjeter perplasje te nje automjeti qe vinte po nga drejtimi verior. Fatmiresisht demtime te lehta pesuan te tre drejtuesit e automjeteve respektive dhe askujt nuk i’u rrezikua jeta.

Jugulajm.net ishte media e pare ne vendngjarje qe pasqyroi nenkohe reale me pamje aksidentin e mbrëmshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu