Deputeti i PD per Qarkun e Gjirokastres Prof.Dr.Tritan Shehu, ka uruar besimtaret myslimane gjirokastrite me rastin e Fiter Bajramit.

Ne xhamine e Gjirokastres, zoti Shehu eshte pritur nga muftyu i Gjirokastres Avni Goma, si dhe drejtues te tjere te komunitetit mysliman. Zoti Shehu ka qene i shoqeruar nga kreu u PD Gjirokaster Dasho Aliko si dhe nenkryetari i PD Gjirokaster Beqir Gjika.

Per deputetin e Gjirokastres kjo dite te sjelle paqe dhe begati ne familje te te gjithe besimtareve dhe jo vetem.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu