Sot 11 prilli shenon 37 vite nga vdekja e Enver Hoxhes.

Ne kete pervjetor antare te Partise Komuniste Gjirokaster dhe simpatizante te ish diktatorit kane shkuar prane ambjenteve te shtepise te Enver Hoxhes ne lagjen PALORTO  e cila po restaurohet duke dale ne nje deklarate per media.

Nostaligjiket e Enverit kane shprehur mallin e tyre per kohen e dikurshme dhe diktatorin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu