Forumi patriotik “Djemte e Gjirokastres” kane rikerkuar mesditen e sotme prej Ministrise se Kultures, bronzifikimin e bustit te Elmaz Boces firmetarit te pavbaresise dhe njekohesisht patriot i shquar vendas.

Kerkesa te tilla edhe me heret anetaret e ketij forumi i kane drejtuar digasterit perkates por mesa duket ky i fundit ka rene ne letargji te plote.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu