Nje supermarket i ri ka çelur dyert ne qytetin e Gjirokastres. STOP & SHOP quhet brandy me i ri u supermarketit qe ka filluar nga funksionimi prej dites se djeshme per gjirokastritet e me gjere.

I vendosur në nje pozicion stratrgjik ne pjesen e poshtme te lagjes lagjen “18 Shtatori” tek blloku perendimor i godines tek ish NPV me një sipërfaqe të konsiderueshme, SuperMarketi Stop & Shop do të jetë një eksperiencë e veçantë për çdo klient besnik.

Qytetarët do të gjejnë aty një gamë të gjerë të produkteve në ofertë dhe 1+1 falas. Ky supermarket tregton në kushtet më të mira dhe asetet moderne rreth 30.000 produkte ekskluzive, gamën bio, etj.

Hapja e supermarketit të ri ishte një sukses që në ditën e parë. Menjëherë klientët përqafuan ofertat dhe shërbimin e stafit. Cilësia e lartë e produkteve mban vulat e autoriteteve europiane dhe vendase, ndërkohë për besimin e klientëve kujdeset stafi i Stop & Shop.

Rrjeti i supermarketeve Stop & Shop po ecën me hapa të sigurtë për të plotësuar kërkesat e konsumatorëve. Pronaret e ketij supermarketi, premtojne ulje te tjera ne javet vijuese me parimin e ofrimit te produkteve sipas kerkesave te konsumatorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu