Nuk eshte e thene qe te ndalen rastet e Covid-19 ne Gjirokaster.

Behet me dije se gjate 24 oreve te fundit ka pasur 12 persona te infektuar me virusin e tmerrshem.

Gjithashtu te infektuar me virusin ne fjale ka pasur edhe ne Permet 1 rast, si dhe ne Sarande 17 raste.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu