Nuk ka kaluar pa u komentuar reagimi i mbrëmshëm i Ramës përballë gazetarëve në ‘ Opinion, kur herë pas here jepte leksione ”turpesie” dhe kush? Rama?

Në postimin e tij në Facebook, Vasili publikon një VIDEO, ku e nxjerr fytyren e vertete te te paturpit Rama.

Per me shume shikoni videon e meposhtme:


Një i paturp, që flet për turp!(VIDEO).

Gepostet von Petrit Vasili am Freitag, 16. Oktober 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu