Ish-Ministri i Shëndetësisë Petrit Vasili ka konstatuar një detaj turpërues për punonjësit e shëndetësisë që po kryejnë procesin e vaksinimit.

“Edhe djathi shitet me doreza, ndërsa vaksinimi sipas Ramës bëhet pa doreza! – tha Vasili duke treguar fotografinë e mëposhtme. – Edi Ramën vetë e vaksinojnë me doreza, ndërsa mjekët në Shkodër pa doreza. Edi Rama ka rëndësi, ndërsa mjekët nuk kanë asnjë rëndësi.

Edhe djathi shitet me doreza, ndërsa sipas Edi Ramës procedura mjekësore e vaksinimit të mjekëve mund të bëhet pa doreza. I mbytën njerëzit me mijëra gjoba për maskat dhe nga ana tjetër vaksinojnë pa doreza.

Ja shikoni se si vaksinohen Presidenti i SHBA, Biden; Zv.Presidentja Kamala Harris apo Anthony Fauci, një nga imunologët më të mëdhenj në botë.”

 

May be an image of një ose më shumë njerëz dhe people standingMay be an image of tekst

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu