Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë për Krishtlindje.

Me një mesazh në faqen e tij në Facebook, ish-kryeministri uron për më shumë paqe dhe mbarësi.

‘Gëzuar Krishtlindjen! Gëzime, paqe, mbarësi!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu