Një banesë është djegur në fshatin Turan te Tepelenë, por që fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.

Mësohet se zjarri ka rënë në banesën e shtetasit Sifi Muça, ku është djegur dhoma e gjumit dhe një shumë prej 200 mijë lekësh të reja.

Në momentin e rënies së zjarrit nuk ka patur njerëz në banesë. Nga veprimet e para  hetimore dyshohet për ngjarje aksidentale, megjithatë policia po vijon punën për zbulimin e shkaqeve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu