Nga Tritan Shehu ish minister i jashtem

Per here te pare ne histori nje President i ShBA merr pjese ne Marshimin per Jeten.
“Te mbrojme jeten e femijeve te lindur dhe te atyre qe nuk kane lindur akoma” deklaroi fort ai sot.
Nje qendrim e impenjim ky konservator ne mbrojtje te vlerave, te cdo qenie njerrezore, te Jetes vete.
Nje pozicionim i tij tashme publik kunder abortit e abuzimeve me ate ne shume forma, ne mbrojtje te familjes se vertete e vlerave te saj te pa tjetersueshme, ne mbrojtje te shoqerise njerrezore etj.
Pasojat thellesisht negative te te ashtu quajturave “politika liberale” e pseudo liberale, kunder te cilave ngrihet sot Presidenti Trump, po i ndjejme dhe ne shqetesueshem ne Shqiperi.Fotografia e Tritan Shehu
Fotografia e Tritan Shehu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu