Nje banor nga Tepelena, ka gjetur vdekjen teksau shtyp nga nje rul teksa punonte ne Bypassin e Fierit.

Ngjarja ka ndodhur ne oret e vona te mbasdites ne aksin Fier-Tepelene në afërsi të fshatit Pojan ku shtetasi K.N, 41 vjeç, banues në Memaliaj, duke drejtuar mjetin ngjeshës te asfaltit tip “Rul” goditi 18 vjecarin M.K banor i Tepelenës edhe ky punëtor 18 vjeçar.

Ky i fundit ka gjetur vdekjen e menjëhershme nderkohe qe në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu