Termeti i sotem me pasoja te frikshme ne njerez dhe materiale, do te ngelet gjate ne kujtesen e shqiptareve. Te gjithe politikanet nga pozita dhe opozita, kane nxituar te shprehin mesazhe ngushellimi dhe solidariteti per viktimat.

Nga deputetet e Qarkut Gjirokaster vetem Artemis Malo, ka qene aktive ne rrjetet sociale madje dhe ne terren duke shprehur solidaritet dhe ngushellim familjeve te viktimave, nderkohe qe dy deputetet e tjere socialiste Bledi Cuci dhe Mirela Kumbaro, e kane bere pushim.

Ne nje status ne rrjetin social FCB, deputetja Artemis Malo shprehu dhimbjen e saj per kete katastrofe dhe njekohesisht solidaritet njerezor mes shqiptareve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu