Digjet nje banese ne fshatin Beçisht ne Tepelene. Shkak i zjarrit eshte bere nje shkendije elektrike ne rrjetin e brendshem te rrymes elektrike. Nga konstatimet fillestare behet e ditur se zonja e shtepise ne fjale kishte harruar prizen e korrentit ne rryme dhe ishte larguar nga banesa.

Fillimisht kane marre flake orendite shtepiake dhe me pas e gjithe banesa. Zjarrefikesit kane shkuar ne vendngjarje vetem pas 1 ore, duke u mjaftuar te shuajne tymin se flaka ishte shuar duke shkrumbuar gjithcka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu