Nje i ri nga Tepelena sulmon te atin e tij me thiken e bukes. Ngjarja ka ndodhur para pak minutash ne Tepelene ne lagjen ”DEMOKRACIA” ku Klaudio Baca ne konflikt e siper pas nje perplasje verbale me te atin, ka rrembyer thiken e bukes dhe e ka sulmuar.

Per pasoje i ati i tij Luan Baca ka ngelur i plagosur ne pjesen e dores se majte. Ai eshte shmangur nga goditja frontale qe do t’i kushtonte atij plage te renda. Menjehere forcat e policise se Tepelenes kane shkuar ne vendngjarje duke e izoluar dhe me pas arrestuar agresorin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu