Arrestohet shtetasit Feti Qemali, Fatmir Mece dhe Ardian Gushi, qe te tre banues ne qytetin e Durresit, pasi ne oren 00:30 te dites se sotme ne fshatin Carshove te Permetit, u kapen duke ndihmuar per te kaluar kufirin tre shtetas te huaj nga vendet e treta.

Te tre shtetasit e arrestuar u kapen duke rrugetuar drejt Tiranes me dy automjete te tipit Seat dhe Bmw. Te dyja automjetet u sekuestruan ne cilesine e proves materiale. Ceshtja ka kaluar ne prokurorine prane Gjykates se shkalles se pare Gjirokaster.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu