Ish deputeti i Levizjes Socialiste per Integrim per Qarkun Gjirokaster Vangjel Tavo, ka uruar me nje postim ne fb te gjithe miqte dhe besimtaret myslimane: Gezuar Kurban Bajramin.

Ja postimi i Tavos:

Të gjithë miqve dhe besimtarëve myslimanë i uroj nga zemra: Gëzuar Kurban Bajramin.
Këtë festë të madhe të besimit, sakrificës dhe triumfit ndaj egos personale.

Kjo është një ditë e shënuar që duhet të na kujtojë çdo moment e çdo ditë të vitit të ruajmë vlerën dhe integritetin e njeriut e të respektojmë të tjerët, të mos shkelim kurrë rrugën e drejtësisë por të ecim gjithmonë me të mirën, duke ndërtuar e jo shkatërruar vendin dhe vlerat e përbashkëta të shoqërisë!

Gëzuar!

VT

Fotografia e Vangjel Tavo - Faqja Zyrtare

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu