Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali thotë se nuk do të ketë zgjedhje të parakohshme.

”Sa është i mundur tërmeti i parakohshëm ose breshëri i parakohshëm, po aq janë të mundshme edhe zgjedhjet e parakohshme për të cilat e rren menia Luli Humbësin e prapakohshëm të ëndrrave të parakohshme” eshte shprehur Spiropali.

Opozita pretendon se zgjedhjet janë manipuluar dhe ka kërkuar rinumërim dhe shpallje të pavlefshme të rezultatit në disa qarqe.

Ngelet per t’u pare nese ka te drejte Elisa apo Opozita.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu