Pasditen e sotme Partia Demokratike nen drejtimin e Kryetarit Lulzim Basha, do te mbledhë Kryesinë dhe Këshillin Kombëtar.

Keto mbledhje zhvillohen vetem pak jave pas zgjedhjeve politike te 25 prillit.

Ne oren 5 te pasdites do te filloje mbledhja e Kryesise.

Ndersa pas rreth dy oresh do te mblidhet Keshilli Kombetar, ku priten debate nga anetaret e saj, pasi ne te bejne pjese edhe kundershtaret e Kryetarit Basha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu